Blog

Ako nájsť správnu prebaľovaciu tašku na kočík

Prebaľovacia taška čierna Grace LifestylePrebaľovacia taška je dôležitou súčasťou výbavy rodičov dojčiat a batoliat. Je to pohodlné miesto, kde si ukladáme plienky, veci k prebaľovaniu ako krém na zadoček, vlhčené utierky či uteráčik, náhradné oblečenie a nejakú tú hračku. Taktiež v ňom nosíme pre dieťatko občerstvenie vo forme fľašky, ktorá musí byť, ako skúsené mamičky vedia, okamžite po ruke! Myslieť treba aj na niečo na zahryznutie, pretože deti začínajú byť hladné v zásade, keď prekročíte prah Vašich dverí. No a rátať treba aj s užitočnými maličkosťami. Prebaľovacie tašky v dnešnej dobe sú dostupné v rôznych tvaroch a so všelijakými ukrytými funkcionalitami, čo výber tej správnej tašky budúcim mamičkám a oteckom často komplikuje.

Náš podrobný sprievodca prebaľovacími taškami vám objasní faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe, aby ste si vybrali pre vás tú najlepšiu možnosť vhodnú pre Váš kočík.

Publikované: piatok, 05.01.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

3 veci, ktoré zvážte pri výbere svadobných šiat s bruškom

Nastáva doba, kedy sa veľa párov rozhodne vstúpiť do manželstva, až keď je na ceste malý junior, či princeznička (a neskôr nezbedníčka pozn. autorky). Bruško pomaličky rastie a vy ako tehotná nevesta stojíte pred otázkou, v akých svadobných šatách strávite Váš veľký deň. Svoje Áno môžete povedať v klasických svadobných šatách, ktorými rastúce bruško ako tak zamaskujete. Alebo sa môžete úplne poddať čaru tehotenstva a svoje bruško hrdo ukázať na obdiv hostí v špeciálne navrhnutých šatách pre tehotné dámy. V bežných svadobných šatách s korzetom, ktorý sťahuje bruško, sa nie každá budúca mamička bude cítiť pohodlne. Ak sú jediné vaše obavy, že bez pompéznych svadobných šiat nebudete vyzerať rovnako krásne, veríme, že týmto článkom vás postupne presvedčíme o opaku. K správnemu rozhodnutiu vedie niekoľko otázok. Ktoré to sú? 

Publikované: štvrtok, 26.10.2017

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Zvoliť si správnu veľkosť v tehotenstve nie je veda

Zvyčajne okolo 5. mesiaca tehotenstva je bruško natoľko veľké, že sa tehotná žena začína obzerať po pohodlnejšom oblečení. Ak ste sa dostali do štádia, kedy vás už bežné oblečenie veľmi tlačí, je čas zameniť ho za niečo pohodlnejšie - oblečenie pre tehotné :) Lenže ako si vybrať tú správnu veľkosť? My vám poradíme.

Publikované: utorok, 17.10.2017

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

8 skvelých tipov na darček pre tehotné

Nápadom na darčeky pre tehotné sa samozrejme medze nekladú. No ak máte pochybnosti, siahnite radšej po našom manuále. :) Zhrnuli sme niekoľko tipov na darček, ktorý tehotnú ženu naozaj poteší. Riadili sme sa vlastnou skúsenosťou, aj keď vlastne k tomu netreba žiadny diplom. Väčšina tehuliek si povie sama, čo by si priali. Z času na čas ju však prekvapte bez toho, aby vám musela stále ukazovať, po čom túži. Odhliadnuc od hodnôt a predstáv o pôrode, ktoré sa odlišujú u každej tehotnej ženy, tieto nápady na darček zaručene potešia všetky dámy v očakávaní.

Publikované: pondelok, 11.09.2017

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Plávanie v tehotenstve - prečo ísť do vody s bruškom?

Obdobie tehotenstva patrí k najkrajším obdobiam kojenecká podprsenkav živote ženy. Pokiaľ budúca mamička nemá významné zdravotné ťažkosti, mala by si dopriať pohyb aj počas tehotenstva. 

Cvičenie tehotných vo vode (aquaprenatal) je považované za najvhodnejší pohyb pre ženu počas tohto deväť mesačného obdobia. Priaznivo pôsobí nielen na budúcu mamičku, ale aj na dieťatko. Voda tehuľku nadnáša, šetrí jej kĺby i chrbticu, uvoľňuje panvu a upokojuje aj bábätko. Okrem iného má aj blahodárne účinky na psychiku. A čo všetko takéto cvičenie obnáša? 

Publikované: streda, 24.08.2016

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3