Blog

8 skvelých tipov na darček pre tehotné

Nápadom na darčeky pre tehotné sa samozrejme medze nekladú. No ak máte pochybnosti, siahnite radšej po našom manuále. :) Zhrnuli sme niekoľko tipov na darček, ktorý tehotnú ženu naozaj poteší. Riadili sme sa vlastnou skúsenosťou, aj keď vlastne k tomu netreba žiadny diplom. Väčšina tehuliek si povie sama, čo by si priali. Z času na čas ju však prekvapte bez toho, aby vám musela stále ukazovať, po čom túži. Odhliadnuc od hodnôt a predstáv o pôrode, ktoré sa odlišujú u každej tehotnej ženy, tieto nápady na darček zaručene potešia všetky dámy v očakávaní.

Publikované: štvrtok, 11.10.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Horúci výber tehotenských kabátov na jeseň/zimu 2018

Tehotenské kabáty a bundy

Tehotenské rifle, riasené tričká, či elegantné čierne koktejlky, to sú neodmysliteľné kúsky tehotenského šatníka, ktorý si pravdepodobne momentálne plníte. Ku tomu, ak váš termín pôrodu pripadá na koniec roka, január, február, marec alebo apríl, určite bude vaše rastúce bruško vyžadovať aj teplý tehotenský kabát. Ak ešte zvažujete, či je táto investícia potrebná, verte tomu, že zips na vašej obľúbenej bunde neoklamete. Rastúcemu brušku sa žiaľ nepodvolí. My preto radíme, nenechať si kúpu na poslednú chvíľu a zadovážiť si tehotenský zimný kabát, v ktorom sa budete celú zimu cítiť pohodlne ako v druhej koži. A to bez toho, aby ste výrazne menili svoj bežný spôsob obliekania! Presvedčte sa sami, tu je náš výber kabátov, ktoré sú v kurze na rok 2018. :)

Publikované: pondelok, 24.09.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Aké knihy o tehotenstve sú najlepšie?

Tehuľka číta knhu

 

Keď otehotniete, čaká vás nielen záplava hormónov, dobre mienených rád od príbuzných a iných mamičiek, ale aj množstvo literatúry, ako sa pripraviť a previesť tehotenstvom, materstvom a všetkými nepredpokladanými starosťami, ktoré sa skôr či neskôr vyskytnú. Pravda je taká, že nikto a nič vás nedokáže na 100% pripraviť na vašu novú rolu matky. Avšak kniha vás môže naviesť tým správnym smerom a poskytnúť aspoň základné, orientačné a najmä praktické rady, ktoré vás oboznámia s dôležitými miľníkmi v tehotenstve, pripomenú vyšetrenia či poradia, aké veci do výbavičky a pôrodnice je potrebné si zadovážiť. Toto je našich TOP 5 kníh o tehotenstve a materstve, ktoré by doma nemali chýbať žiadnej tehotnej mamičky.  

Publikované: utorok, 22.05.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Tehotenské plavky - dôvody, prečo by ste si ich mali kúpiť

S blížiacimi sa letnými dňami a rastúcim bruškom sa akiste pohrávate s myšlienkou, že nejaké tie tehotenské plavky by sa naozaj zišli. Ak aj vy patríte ku aktívnym tehuľkám, ktoré budú leto tráviť pri vode, na záhrade, prípadne Vás čaká dovolenka pri mori, Vaše nové krivky si môžete s tehotenskými plavkami bez výčitiek naplno vychutnať. Totižto dni, kedy sme sa v tehotenstve obliekali predovšetkým funkčne a módne trendy išli bokom, sú nenávratne preč. Plavková móda pre tehotné prekvapuje už niekoľko rokov. Vyberá si z aktuálnej módy všetko praktické a potrebné pre tehotné ženy a zároveň plavky vyzerajú veľmi trendovo a šmrncovne. Aj naša ponuka od značky Cache Coeur Vás presvedčí o tom, že plavky pre tehotné sú zárukou pohodového tehotenstva.

 

 

Publikované: pondelok, 21.05.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Ako nájsť správnu prebaľovaciu tašku na kočík

Prebaľovacia taška čierna Grace LifestylePrebaľovacia taška je dôležitou súčasťou výbavy rodičov dojčiat a batoliat. Je to pohodlné miesto, kde si ukladáme plienky, veci k prebaľovaniu ako krém na zadoček, vlhčené utierky či uteráčik, náhradné oblečenie a nejakú tú hračku. Taktiež v ňom nosíme pre dieťatko občerstvenie vo forme fľašky, ktorá musí byť, ako skúsené mamičky vedia, okamžite po ruke! Myslieť treba aj na niečo na zahryznutie, pretože deti začínajú byť hladné v zásade, keď prekročíte prah Vašich dverí. No a rátať treba aj s užitočnými maličkosťami. Prebaľovacie tašky v dnešnej dobe sú dostupné v rôznych tvaroch a so všelijakými ukrytými funkcionalitami, čo výber tej správnej tašky budúcim mamičkám a oteckom často komplikuje.

Náš podrobný sprievodca prebaľovacími taškami vám objasní faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe, aby ste si vybrali pre vás tú najlepšiu možnosť vhodnú pre Váš kočík.

Publikované: piatok, 05.01.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4