Blog

8 skvelých tipov na darček pre tehotné

Nápadom na darčeky pre tehotné sa samozrejme medze nekladú. No ak máte pochybnosti, siahnite radšej po našom manuále. :) Zhrnuli sme niekoľko tipov na darček, ktorý tehotnú ženu naozaj poteší. Riadili sme sa vlastnou skúsenosťou, aj keď vlastne k tomu netreba žiadny diplom. Väčšina tehuliek si povie sama, čo by si priali. Z času na čas ju však prekvapte bez toho, aby vám musela stále ukazovať, po čom túži. Odhliadnuc od hodnôt a predstáv o pôrode, ktoré sa odlišujú u každej tehotnej ženy, tieto nápady na darček zaručene potešia všetky dámy v očakávaní.

Publikované: nedeľa, 12.09.2021

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Aké knihy o tehotenstve sú najlepšie?

Tehuľka číta knhu

 

Keď otehotniete, čaká vás nielen záplava hormónov, dobre mienených rád od príbuzných a iných mamičiek, ale aj množstvo literatúry, ako sa pripraviť a previesť tehotenstvom, materstvom a všetkými nepredpokladanými starosťami, ktoré sa skôr či neskôr vyskytnú. Pravda je taká, že nikto a nič vás nedokáže na 100% pripraviť na vašu novú rolu matky. Avšak kniha vás môže naviesť tým správnym smerom a poskytnúť aspoň základné, orientačné a najmä praktické rady, ktoré vás oboznámia s dôležitými miľníkmi v tehotenstve, pripomenú vyšetrenia či poradia, aké veci do výbavičky a pôrodnice je potrebné si zadovážiť. Toto je našich TOP 5 kníh o tehotenstve a materstve, ktoré by doma nemali chýbať žiadnej tehotnej mamičke.  

Publikované: pondelok, 22.03.2021

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Najlepšie tehotenské rifle, ktorých sa nebudete chcieť po pôrode vzdať!

Snáď nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že tehotenstvo je jeden úžasný a vzrušujúci zážitok pre každú budúcu mamičku. To všetko však zvyčajne platí len do momentu, kým nezačnete mať problém zapnúť si svoje obľúbené rifle, predovšetkým v období, keď vonkajší teplomer ukazuje nižšie hodnoty. Vtedy nastáva ten správny čas vymeniť ich za tie tehotenské, ktoré sú navrhnuté presne na to, aby vyhovovali každému rastúcemu brušku a ukryli ho pred nie vždy príjemným chladom.

Publikované: streda, 09.10.2019

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Vy ešte nemáte ruksak na kočík? 7 dôvodov, prečo to zmeniť!

 

ruksak na kočík

Zvažujete kúpu ruksaku na kočík? A my vám to veľmi schvaľujeme. Pre aktívnych rodičov a rodičov 2 a viac detí je to vhodnejšia voľba ako prebaľovacia taška. A tu sú dôvody, prečo by ste s rozhodovaním nemali otáľať!

Publikované: utorok, 03.09.2019

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

3 veci, ktoré zvážte pri výbere svadobných šiat s bruškom

Nastáva doba, kedy sa veľa párov rozhodne vstúpiť do manželstva, až keď je na ceste malý junior, či princeznička (a neskôr nezbedníčka pozn. autorky). Bruško pomaličky rastie a vy ako tehotná nevesta stojíte pred otázkou, v akých svadobných šatách strávite Váš veľký deň. Svoje Áno môžete povedať v klasických svadobných šatách, ktorými rastúce bruško ako tak zamaskujete. Alebo sa môžete úplne poddať čaru tehotenstva a svoje bruško hrdo ukázať na obdiv hostí v špeciálne navrhnutých šatách pre tehotné dámy. V bežných svadobných šatách s korzetom, ktorý sťahuje bruško, sa nie každá budúca mamička bude cítiť pohodlne. Ak sú jediné vaše obavy, že bez pompéznych svadobných šiat nebudete vyzerať rovnako krásne, veríme, že týmto článkom vás postupne presvedčíme o opaku. K správnemu rozhodnutiu vedie niekoľko otázok. Ktoré to sú? 

Publikované: piatok, 26.10.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4