Vrelo odporúčame

mamila.sk logo

Osobné laktačné poradkyne patriace k o.z. MAMILA poskytujú pomoc, poradenstvo a podporu matkám a deťom počas celej doby trvania dojčenia. Mamila veľmi dobre rozumie frustrácii matiek, ktoré sa rozhodnú dojčiť, no zistia, že iba rozhodnutie nestačí. Potrebujú, aby im niekto skutočne pomohol... 

Viac na www.mamila.sk


 

duly logo

„Dula“ je starý grécky názov, označujúci špeciálne vyškolenú ženu, ktorá poskytuje starostlivosť ženám počas tehotenstva, pôrodu, šestonedelia a dojčenia. Dula sa snaží ponúknuť rodičke nepretržitú psychickú a fyzickú podporu a hľadá prostriedky, ako jej pôrod uľahčit.

Viac na www.duly.sk


modrykonik logo

Stránka pre mamičky a budúce mamičky, kde sa dozviete aj to, čo nechcete. :) Silná komunita mamičiek, fóra, bazár na detské oblečenie, hračky, autosedačky, kočiare. Výborný portál na každý deň.

Viac na www.modrykonik.sk


rodinka.sk

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch. Portál ponúka okrem iného sprievodcu pôrodnicami hodnoteného mamičkami, vďaka čomu sa môžete objektívne rozhodnúť, kde svoje dieťatko porodíte. Takisto sa môžete zahlásiť ku odberu noviniek, kde podľa dátumu vášho termínu pôrodu vám do emailovej schránky budú pravidelne chodiť zaujímavé informácie o priebehu tehotenstva po týždňoch, práve podľa toho, v ktorom týždni sa nachádzate.

Viac na www.rodinka.sk


Fertility.sk

 

Fertility.sk je prvý nezávislý zdroj informácií o reprodukčnom zdraví. Alternatívna liečba neplodnosti, ženských chorôb, a tehotenských problémov. Fertility poradenstvo pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť vyriešiť problém v oblasti reprodukčného zdravia.

 

 

Grgyaprdy.sk - materstvo s nadhľadom