Značky tehotenského oblečenia

Všetky naše tehotenské značky sa špecializujú na obdobie tehotenstva, preto v nich nájdete nie bežné, kvalitné komfortné materiály a jedinečné modely. Babybelly.sk chápe potreby mamičiek, ktoré si potrpia na kvalitu a naše tehotenské značky spĺňajú tieto vyššie nároky do bodky, o čom svedčia overené hodnotenia od zákazníkov, ktorí u nás nakúpili.

 

Queen Mum

Queen Mum

Queen Mum vznikla v Holandsku v roku 2002 pod taktovkou Renée Bino a Erzsébet Weber ako štýlová značka pre nastávajúce mamičky. Kolekcie boli navrhnuté s maximálnym dôrazom na tehotnú ženu, aby sa cítila fantasticky a neuveriteľne krásne. S komerčným a kreatívnym talentom v zálohe bola Queen Mum predurčená na úspech. Dnes sa teší enormnej obľube po celom svete od Kalifornie až po Nový Zéland a teraz už aj na Slovensku. Queen Mum reprezentuje vysokú kvalitu materiálu, dokonalý strih a ľahké, pohodlné oblečenie. QM dizajnuje vlastné tkaniny, čoho výsledkom sú nápadité vzory a luxusné úplety. Renée a Erzsébet sú presvedčené, že takto vedia pracovať dynamickejšie a sú schopné rýchlejšie zareagovať na prichádzajúce trendy. Žiadna iná sféra módy sa nemení tak rapídne, ako tá tehotenská. Queen mum preto rastie s novou generáciou žien a jej potrebou individuality, ktorú táto značka pozná dokonale. Značku Queen mum prináša BabyBelly exkluzívne len pre vás.

 


Love2Wait

Love2Wait

Mladá, trendová holandská značka Love2Wait je zameraná na ženy, ktoré chcú počas tehotenstva pôsobiť sebavedomo, cool a trendy. Dizajn značky je výnimočný a ťažko ho nájdete u niekoho iného. Za značkou sa skrývajú dve dámy Anett Pawels a Wendy Wallet, ktoré sa po 15tich rokoch práce v navrhovaní oblečenia pre iné módne značky rozhodli pre tú vlastnú. Ich motto znie: “Počas tehotenstva nemusíte potláčať vlastnú identitu. Naše oblečenie je módne, a predsa sa odlišuje od poslednej módy.” L2W si získava tehotné ženy vďaka pohodlným tehotenským nohaviciam, ktoré perfektne sadnú na takmer každú postavu.


Amoralia

Amoralia tehotenské podprsenky

Značka Amoralia je výsledkom práce Jules Canterbury, ktorá pôvodne pracovala v jednej z najznámejších londýnskych reklamných agentúr. Za jej rozhodnutím stať sa enterprenérom stálo rozhorčenie z obrovskej medzery na trhu tehotenskej spodnej bielizne. Nabádaná svojimi tehotnými sestrami, priateľmi a kolegami, svoj nápad zrealizovala a Amoralia sa stala skutočnosťou. Kolekcie sa vyznačujú ženskosťou a jemnou krásou, pričom zároveň dbajú o pohodlnosť a zachovanie vášho štýlu. Okrem svojej elegancie, inovácie a empatie, Amoralia venuje každoročne percento svojho zisku charite, ktorá pomáha rodičom vyrovnávať sa s bolesťou z potratu, predčasne a mŕtvo narodených detičiek. BabyBelly sa teší, že môže byť exkluzívnym dovozcom tejto krásnej nadčasovej značky.


Babymel

prebaľovacie tašky

Babymel bola založená v Londýne v roku 2006 tímom Melanie Marshall a Suzi Bergman, zakladateľkami značky Storksak. Babymel vznikla, aby ponúkla rodičom atraktívnu a súčasne funkčnú prebaľovaciu tašku za dostupnú cenu. Značka odštartovala svoju kolekciu pre Jar 2007, kde predstavila "Amandu", ľahkú a pritom trendy tašku cez plece. V roku 2009 Babymel uviedla na trh nový originálny popruh na kočík, ktorého patentovanie je v procese registrácie, a rozšírila ponuku o nové farby a senzačné vzory. Všetky Babymel tašky sú vybavené umývateľnou podšívkou. Multifunkčné odkladacie vrecká v každej taške robí z tejto značky ideálnu voľbu pre modernú mamičku.

 


Belabumbum

tehotenske pyžamá

Americká značka Belabumbum sa špecializuje na tehotenskú spodnú bielizeň a tehotenské domáce oblečenie pre zábavu milujúce, a sebavedomé ženy. Založená v roku 2001, Belabumbum je známa vďaka svojmu odvážnemu a žiarivému výberu farieb, ktoré vždy prispejú k dobrej nálade. S tým správnym zmyslom pre detail, návrháari z Belabumbum vkladajú do svojej tehotenskej spodnej bielizne hravosť a zároveň sofistikovanosť. Dožičte si pocit luxusu s vedomím, že vašu nočnú košielku nenosí hociktorá iná tehuľka, pretože sa na Slovensku predáva výhradne v našom obchode.

 


Cache Coeur

sexy kojenecke podprsenky
 

Chic, ženské, sexy a pohodlné. To je tehotenská spodná bielizeň od francúzskej značky Cache Coeur, pre ktorú je typické vymykať sa z priemeru. Je určená pre mladé mamičky a tehotné ženy, ktoré si zakladajú na svojej ženskosti. Založená v roku 2008, firma sa veľmi rýchlo dostala medzi top najlepšie značky a my vám ju teraz s radosťou prinášame na Slovensko exkluzívne. Všetky modely môžete nosiť v priebehu celého tehotenstva aj dojčenia.