Poštovné a poplatky

 

NA SLOVENSKO 

Platba vopred 
 

1. Poštový kuriér - (3,90

dodanie do 2 až pracovných dní po obdržaní platby za objednávku

2. Slovenská pošta - (1,90) doporučene  list alebo balík na poštu. AKTUÁLNE ODOSIELAME LEN V SOBOTU! Spravidla do 2 pracovných dní podľa regiónu

 
Platba dobierkou

Slovenská pošta - (3,20doporučene list alebo balík  

AKTUÁLNE ODOSIELAME LEN V SOBOTU!

Ako u nás zaplatiť za objednaný tovar, zistíte TU.

DO ČIECH 

Len platba vopred 

Kuriér Slov. pošty (7,20)

do 3 pracovných dní po obdržaní platby

DO EURÓPY

Len platba vopred

Kuriér do Európy - Kuriér Slov. pošty (15,00)

do troch pracovných dní po obdržaní platby

Upozornenie: V štátoch mimo Európskej únie môže byť dodatočne vyrúbené clo z hodnoty tovaru pri jeho prevzatí. Túto skutočnosť bohužiaľ nevieme ovplyvniť. V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom na info@babybelly.sk .

 

Ako balíme a posielame Váš tovar?

Váš tovar bude poslaný čo najskôr po tom, ako obdržíme Vašu platbu. V prípade platby na dobierku bude Váš tovar vyexpedovaný do 24 hodín od obdržania objednávky.

Kuriér Slov. pošty - objednávky prijaté do 11:00 budú odoslané v ten istý deň s dodaním najneskôr druhý pracovný deň po dni ako predáme balík kuriérovi. 


Listová zásielka 2. triedy prostredníctvom Slovenskej pošty 1,90€  a dodanie je najneskôr tretí pracovný deň po dni ako podáme zásielku na pošte.

 

Dodacie podmienky

Tovar je zabalený štandardným spôsobom potrebným na uchovanie a ochranu tovaru pri preprave. Spolu s tovarom obdržíte faktúru, ktorá slúži súčasne ako dodací a záručný list.

Tovar ponukaný na www.babybelly.sk je na sklade (ak nie je uvedené inak) a je expedovaný do dvoch pracovných dní po potvrdení elektronickej objednávky a to na miesto dodania uvedené v elektronickej objednávke. Pri PLATBE VOPRED ponukaný tovar je expedovaný do dvoch pracovných dní po uhradení a pripísaní celej sumy za tovar a poštovného na náš účet.

Stav vašej objednávky môžete sledovať kedykoľvek po dokončení vašej objednávky po prihlásení sa do systému.

Skontrolujte si prosím zásielku, teda tovar ako aj jeho obal hneď po doručení. V prípade porušenia obalu a poškodenia tovaru doporučujeme tovar neprevziať, na mieste spísať záznam a súčasne nás informovať e-mailom na info@babybelly.sk alebo telefonicky na čísle +421 944 431 084. Za takto vzniknuté škody je zodpovedný dopravca. Pre viac informácií navštívte prosím nášu stránku Obchodné Podmienky.