Tipy na styling

styling pre tehotnéPriliehavá tehotenská móda urobí pre vašu ženskú postavu oveľa viac ako široké, neforemné tehu oblečenie. Naša tehotenská móda sa špecializuje na zdôraznenie vašich nových kriviek, no predovšetkým vaše bruško. Každý sa rád pozrie na hrdú nastávajúcu mamičku a my vám k tomuto pocitu chceme dopomôcť. Pripravte sa na to, že sa vám počas tehotenstva bude dostávať veľa pozornosti.. a komplimentov!

 

Zdroj: Pinterest

Uprednostnite blúzky a topy, ktoré sú riasené v strede tesne pod poprsím. Tento takzvaný empírový strih krásne podčiarkne najužšiu časť Vášho tela. To je presne to, čo potrebujete, keď ste tehotná bez vášho zvyčajne úzkeho drieku.

Máte počas tehotenstva plnšie poprsie? V tom prípade siahnite po hlbšom výstrihu, či už do tvaru V alebo U. Top bez výstrihu alebo blúzka zapnutá až ku krku vaše prsia ešte viac zväčší. No aj napriek všetkým tým zvláštnym pocitom, ktoré dajú zabrať vášmu egu, buďte vždy hrdá na vaše meniace sa krivky.

Krátke jednofarebné tehotenské bolerká a svetríky sa v tehotenskom šatníku nikdy nestratia. Krátka dĺžka zaujme práve tým, že vypuklé bruško obopne a opticky zoštíhli. Pri dlhších svetríkoch na zapínanie dosiahnete podobný výsledok, keď spodné gombičky necháte rozopnuté. Tým získate efekt zoštíhlenia tiež.

Zažiarte v pestrých farbách! Jasné farby sú príťažlivejšie než tmavšie tóny. Keď sa niektorý deň necítite vo svojej koži (veď všetky to poznáme), nahoďte sa do farieb. Rozjasnia vám deň a pookrejú dušu.

Vzorované šaty opticky zväčšujú, avšak, počas tehotenstva sa ich nemusíte zriekať. Stačí, ak vyvážite váš outfit vhodným jednofarebným pleteným svetríkom alebo šálom.

Doplnky: Máme ich všetky rady.. Bižu, šatky, kabelky ... dá sa pokračovať ďalej. Doplnky sú vašim tajným receptom, ako vyzerať v rovnakom oblečení stále inak. A preto, kombinujte, skúšajte, čo vám fantázia stačí

Aj opätky robia svoje. S vaším veľkým bruškom pravdepodobne neustojíte celý deň na ihličkách, ale vyvýšený opätok počas tehotenstva takisto vyzerá elegantne. Hovoríte tenisky? No dobre, ale len ak už ináč nedáte. :)

A na koniec to najdôležitejšie.. Odvážte sa obliekať viac sexy. Zvýraznite svoje okrúhle tvary a ukážte svoj dekolt. Prečo by ste mali maskovať, že sa práve nachádzate v tom najkrajšom období života. Naše motto: „Ak nám Boh dal krivky, tak ich ukazujme!“

Zdenka

www.babybelly.sk