Cvičenie pre tehotné

Rozmýšľate, či v tehotenstve cvičiť alebo nie? Jednoznačne ÁNO! Podmienkou je samozrejme vždy súhlas vášho lekára, no počas tehotenstva by ste sa mu určite nemali vyhýbať. Ani lekárovi, ani cvičeniu. :)

Možností máte hneď niekoľko a každej budúcej mamičke vyhovuje niečo iné. Veľmi obľúbenou je napríklad Gravid jóga pre tehotné. Skvele osvieži myseľ a uvoľní telo, a preto ju veľa mamičiek vyhľadáva. 

Ak Vám cestovanie za cvičením vyhovuje a rada spoznávate nových zaujímavých ľudí, tu sú naše tipy, kde môžete nájsť kurzy cvičenia pre tehotné.

Bratislava

 

 

Ako budúca mamička máte isto množstvo otázok. Odpovede na ne získate na predpôrodných kurzoch. V štúdiu GraviFit vám ozrejmia priebeh tehotenstva a pripravia vás na pôrod. Zúčastniť sa môže aj váš partner alebo manžel. Pokiaľ máte záujem iba o cvičenie pre tehotné, prihlásiť sa môžete na hodiny gravid jogy alebo tehotenského cvičenia s trénerkou. Kurzy a hodiny cvičenia vedú odborníčky z praxe, ktoré vám všetko dôkladne ukážu a predvedú. GraviFit nájdete v Petržalke, v budove polikliniky na Šustekovej ulici.

Viac na www.gravifit.sk

 

 

 

cvičenie pre tehotné

 

 

Ak ste z Bratislavy a počas tehotenstva plánujete cvičiť jógu či aquaprenatal, navštívte Miracle štúdio na Dunajskej ulici. Ponúkajú kurzy cvičení pre budúce mamičky, pre ženy s problémom otehotnieť a už mamičky, ktoré vedú iba tie najlepšie certifikované lektorky, pôrodné asistentky a fyzioterapeutky. Okrem cvičení môžete získať  bohaté informácie na workshopoch a prednáškach, ktoré štúdio pravidelne organizuje a vedú ich tí naj odborníci z Bratislavských nemocníc. Tiež si môžete oddýchnuť na masážach a rôznych wellness programoch a získať nové priateľstvá.

Viac na  www.studiomiracle.sk

 

 

 

 

 


 

 Košice 

Cvičenie pre tehotné v Košiciach

Neonka je tím aktívnych športových nadšencov v Košiciach, ktorí milujú trénovanie v skupine. Pôrodná asistentka Štefánia Vencelová sa pri zbieraní skúseností a pozorovaním mamičiek počas praxe na FNLP rozhodla bližšie venovať príprave tehotných na pôrod a materstvo.  Príprava na pôrod je veľmi dôležitá, preto Števka pripravila cvičenie, ktoré využijete počas tehotenstva, ale aj počas samotného pôrodu. Tehotenstvo nie je "choroba" a je úžasné ostať počas celého tehotenstva aktívna a  v tom Vám nepochybne pomôže aj CVIČENIE ... Vychutnať si čarovné obdobie v živote ženy plnými dúškami :) Viac info k cvičeniu pre tehuľky nájdete na www.neonka.sk

  

Trnava 

Aquaprenatal v Trnave

Aquaprenatal – Klub Kvapka v Trnave ponúka nie len cvičenie budúcich mamičiek vo vode, ale aj plávanie s deťmi od 4 mesiacov do 6 rokov.

 

 


 

Trenčín

Cvičenie pre tehotné v Trenčíne

Gravifit z Bratislavy rozšíril svoju pôsobnosť a od roku 2017 sa môžu na cvičenia pre tehotné tešiť aj tehuľky v Trenčíne. 

Viac tu: Gravifit Trenčín

 

 


 

Možno Vás neláka vidieť kopec ufučaných tehotných dám na jednom mieste, alebo vo vašom meste nie je možnosť zacvičiť si pod vedením lektora. V takom prípade odporúčame zadať do Googla cvicenie pre tehotne - YouTube, a môžete začať cvičiť okamžite. :)