Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia krátke s trojštvrťovým rukávom - Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia krátke s trojštvrťovým rukávom - Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia krátke s trojštvrťovým rukávom - Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia krátke s trojštvrťovým rukávom - Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia krátke s trojštvrťovým rukávom - Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia

Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia

krátke s trojštvrťovým rukávom

VEĽKOSŤ:M/L     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:
CENA:

245,00 €Jednoduché svadobné šaty pre tehotné Lucia ponúkajú jednoduchú avšak nevšednú eleganciu. Sukňa do tvaru A siahajúca po kolená vytvára splývavý pohyb, pričom priehľadné čipkované rukávy a dekolt jemne dotvárajú celkový moderný vintage dojem. Navyše, tehotenské svadobné šaty su maximálne pohodlné, čo oceníte predovšetkým vo Váš veľký deň. 

 
Či už sa bude svadba konať v meste alebo v prírode vo vinohrade, doplňte svoj vzhľad saténovou mašľou dodávanou k šatám zdarma a jemnými lodičkami na opätku.
 
SKLADOM
 
Materiál: 
Krajka: 90% nylon, 10% spandex
Sukňa: 90% mikromodal, 10% elastan
Podšívka: 95% viskóza, 5% elastan
 
Dĺžka šiat od obvodu pod prsiami - 73 cm

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.