Prebaľovací ruksak Luna navy scuba
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Prebaľovací ruksak Luna navy scuba s úchytmi na kočík - Prebaľovací ruksak Luna navy scuba Prebaľovací ruksak Luna navy scuba s úchytmi na kočík - Prebaľovací ruksak Luna navy scuba Prebaľovací ruksak Luna navy scuba s úchytmi na kočík - Prebaľovací ruksak Luna navy scuba Prebaľovací ruksak Luna navy scuba s úchytmi na kočík - Prebaľovací ruksak Luna navy scuba Prebaľovací ruksak Luna navy scuba s úchytmi na kočík - Prebaľovací ruksak Luna navy scuba

Prebaľovací ruksak Luna navy scuba

s úchytmi na kočík

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:
CENA:

89,00 €Krásny modrý prebaľovací ruksak Luna od firmy Babymel je vyrobený z materiálov odolných proti vode a napriek tomu je veľmi ľahký. Tento elegantný prebaľovací ruksak má množstvo vreciek.

Vlastnosti: 

Vonkajšie vrecká - 1 predné vrecko na kovový zips kvôli bezpečnosti a rýchlemu prístupu zároveň

- 2 bočné vrecká na tekutiny alebo drobnosti

- vnútorné vrecká, 1 bezpečnostný na zips,

- prebaľovacia podložka a termo obal na fľašku

 

Starostlivosť o prebaľovací ruksak a jeho príslušenstvo je naozaj jednoduché. Prebaľovaciu podložku môžete prať v práčke. Polstrované ramenné popruhy sú vybavené úchytmi, ktorými ľahko no na pevno pripevníte batoh o kočík. Prebaľovací batoh Luna je nádherný elegantný pomocník, ktorého služby využijete na dlhých cestách, pri aktívnom odpočinku, či na prechádzkach a pri každodenných povinnostiach.

 

Rozmery: 37 x 34 x 16 cm 

Hmotnost: 0.500 kg

 

Doručenie 5 - 7 pracovných dní 

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.