Crochet pruhované tehotenské šaty
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Crochet pruhované tehotenské šaty  tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch - Crochet pruhované tehotenské šaty Crochet pruhované tehotenské šaty  tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch - Crochet pruhované tehotenské šaty Crochet pruhované tehotenské šaty  tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch - Crochet pruhované tehotenské šaty Crochet pruhované tehotenské šaty  tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch - Crochet pruhované tehotenské šaty Crochet pruhované tehotenské šaty  tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch - Crochet pruhované tehotenské šaty

Crochet pruhované tehotenské šaty

tmavomodré s háčkovaným detailom na rukávoch

VEĽKOSŤ:S/36M/38L/40XL/42     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vyberte veľkosť!
CENA:

59,95 €   39,15 €Pruhované tehotenské šaty s funkciou kojenia sú veľmi trendové a praktické tehotenské šaty. Jemný čipkovaný detail na rukávoch pridá správnu dávku výnimočnosti ich nositeľky. 

Šaty sú lichotivého strihu určené pre tehotenstvo aj na čas po ňom. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý vydrží časté pranie. Tehotenské šaty ponúkajú ľahký prístup na dojčenie a určite sa stanú vašou prvou voľbou na oblečenie do práce, počas víkendov a na večer von s priateľmi.

Materiál: 93% viskóza, 7% elastan
Farba: modrá/prírodná biela
Vyrobené: Maroko

SKLADOM

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.