Robyn ruksak na prebaľovanie
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie Robyn ruksak na prebaľovanie Babymel - Robyn ruksak na prebaľovanie

Robyn ruksak na prebaľovanie

Babymel

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

79,00 €   25,00 €Inovatívny batoh Robyn od značky Babymel je všestranná viacúčelová taška, ktorú môžete nosiť 4 spôsobmi - ako ruksak, na ramene, krížom cez telo alebo do ruky vďaka rúčkam. Ľahký, avšak odolný materiál, spolu s kontrastnou povrchovou úpravou z nerezovej kože, sa pýši množstvom vreciek, ktoré usporiadajú všetky základné potreby dieťatka.

Batoh Robyn je vybavený vonkajším vreckom na vlhčené utierky, má otvor na dávkovanie/ ťahanie utierok, takže sa k nim dostanete prakticky okamžite a bez toho, aby ste otvárali zipsy alebo hrabali sa v taške - ideálne riešenie na zabezpečenie čistoty na cestách. Vyrobené z odolného plátna s vodotesnou podložkou. 

Rozmery: V35 x H29 x Š15cm

Farba: čierna s lemovaním z hnedej umelej kože

Materiál: 100% polyuretán

Celkom: 1Hodnotenia kupujúcich

Katarína ?.

Spokojnosť, spĺňa požiadavky.