Sme v tom
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Sme v tom stolová hra o tehotenstve a pôrode - Sme v tom Sme v tom stolová hra o tehotenstve a pôrode - Sme v tom Sme v tom stolová hra o tehotenstve a pôrode - Sme v tom Sme v tom stolová hra o tehotenstve a pôrode - Sme v tom Sme v tom stolová hra o tehotenstve a pôrode - Sme v tom

Sme v tom

stolová hra o tehotenstve a pôrode

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:
CENA:

39,00 €Zábavná spoločenská hra o radostiach a úskaliach tehotenstva. Stolová hra pre tehuľky a všetkých, ktorí chcú bližšie spoznať, s čím sa musí budúca mamička popasovať v období čakania na svoj uzlíček šťastia. Hra je v slovenskom a českom jazyku.

Cieľom tejto hry je Vám zábavnou formou predstaviť niektoré z pozitívnych aj negatívnych situácií zo života tehuliek. Plnenie rôznych úloh preverí Vaše znalosti v oblasti tehotenstva a pôrodu, a zároveň Vám tým pomôže lepšie spoznať samého seba i Vašich spoluhráčov. Počas hry tiež musíte nazbierať dostatočný počet bodov na to, aby ste pre svojho budúceho potomka zabezpečili nutnú základnú výbavu. Hra je určená nielen pre budúce mamičky, ale aj pre ich partnerov, rodinu a kamarátov, ktorí sa môžu vcítiť sa do role tehuľky a prežiť niektoré zo situácii, typických pre toto obdobie. 

Hra obsahuje hraciu dosku, 5 figúrok, 81 kariet s úlohami, 5 kariet s označením nakúpenej výbavičky, hraciu kocku, blok na zaznamenávanie bodov, ceruzku, návod k hre. 

Počet hráčov: 2 - 5, od 15 rokov 

Trvanie hry: 30 minút

Rozmery: krabica 20x30 cm, hracia doska 30x40 cm, figurky 3 cm, kartičky 9x5,5 cm

Hra je v slovenskom a českom jazyku.

SKLADOM

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.