Chloe tehotenské svadobné šaty krátke
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Chloe tehotenské svadobné šaty krátke smotanové - Chloe tehotenské svadobné šaty krátke Chloe tehotenské svadobné šaty krátke smotanové - Chloe tehotenské svadobné šaty krátke Chloe tehotenské svadobné šaty krátke smotanové - Chloe tehotenské svadobné šaty krátke Chloe tehotenské svadobné šaty krátke smotanové - Chloe tehotenské svadobné šaty krátke Chloe tehotenské svadobné šaty krátke smotanové - Chloe tehotenské svadobné šaty krátke

Chloe tehotenské svadobné šaty krátke

smotanové

VEĽKOSŤ:S/MM/LL/XLXL/XXL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vyberte veľkosť!
CENA:

180,00 €Siahajúce po kolená, tieto svadobné šaty sú ideálne pre mestskú malú svadbu. Kvetinová čipka podšitá vysokokvalitnou viskózou, v ktorej sa budete cítiť ako v bavlnke.
 

Jemné riasenie pod prsiami určuje lichotivý tvar tehotenskej postavy a trojštvrťové rukávy počiarknu pôvab ženských rúk držiacich svadobnú kyticu.

Materiál: Čipka - 42% Nylon, 58% umelý hodváb
Podšívka - 95% Viskóza, 5% Elastan

Celkom: 2Hodnotenia kupujúcich

Adriana ?.

Šaty sú nádherné a perfektne sadnú. Pani je veľmi ochotná a veľa mi pomohla aby som vedela vybrať správny velkosť.

Jana M.

Šaty sedia ako uliate, sú nádherné, elegantné, presne tak, ako sú vyobrazené, tak sedia aj mne. Veľkosti zodpovedajú tabuľkám uvedených veľkostí, stačí sa pomerať a objednávať. Kto hľadá na svadbu jednoduchosť a už je vidieť bruško, je to perfektná voľba. Ďalej oceňujem aj to, že sa dalú vynosiť aj mimo svadby počas tehotenstva, ak ich skombinujeme s farebným sakom, šálom, opaskom prípadne topánkami a kabelkou, môžete sa vybrať či na rodinnú oslavu, alebo pracovnú prezentáciu, či poradu.