Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé čipkované s dlhým rukávom - Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé čipkované s dlhým rukávom - Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé čipkované s dlhým rukávom - Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé čipkované s dlhým rukávom - Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé čipkované s dlhým rukávom - Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé

Skombinujte s:


Stuha Vintage Sash

Stuha Vintage Sash

Hodvábna stuha s kamienkami

90,00 €

Helena svadobné šaty pre tehotné dlhé

čipkované s dlhým rukávom

VEĽKOSŤ:M/L     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

475,00 €Svadobné šaty pre tehotné inšipirované vintage štýlom pôsobia krásne romanticky. V sukňovej časti je vzor kvetinovej čipky prekrývaný bodkovanou spodničkou, ktorá dodáva nadýchaný vzhľad šiat. Svadobné šaty majú takisto po celej dĺžke viskózovú podšívku, aby ste sa cítili pohodlne. 

Dlhé rukávy z presvitajúcej krajky podčiarkujú šatám klasickú elegantnosť, kontrastujúc saténovej stuhe utiahnutou pod prsiami. Stuha je dodávaná k šatám ako súčasť. Pre výraznejší dojem odporúčame stuhu Sash vykladanú kamienkami a korálikmi.

Dĺžka šiat: 123 cm od obvodu hrudníka pod prsiami

Materiál: 
Čipka: 83% Nylon, 17% hodváb
Podšívka: 92% acetát, 8% Elastan
Vnútorná časť: 93% Micro modal, 7% elastan

Celkom: 1Hodnotenia kupujúcich

Dagmar M.

Uzasne prisposobive saty, sadnu ako uliate.