Blog

Ako nájsť správnu prebaľovaciu tašku na kočík

Prebaľovacia taška čierna Grace LifestylePrebaľovacia taška je dôležitou súčasťou výbavy rodičov dojčiat a batoliat. Je to pohodlné miesto, kde si ukladáme plienky, veci k prebaľovaniu ako krém na zadoček, vlhčené utierky či uteráčik, náhradné oblečenie a nejakú tú hračku. Taktiež v ňom nosíme pre dieťatko občerstvenie vo forme fľašky, ktorá musí byť, ako skúsené mamičky vedia, okamžite po ruke! Myslieť treba aj na niečo na zahryznutie, pretože deti začínajú byť hladné v zásade, keď prekročíte prah Vašich dverí. No a rátať treba aj s užitočnými maličkosťami. Prebaľovacie tašky v dnešnej dobe sú dostupné v rôznych tvaroch a so všelijakými ukrytými funkcionalitami, čo výber tej správnej tašky budúcim mamičkám a oteckom často komplikuje.

Náš podrobný sprievodca prebaľovacími taškami vám objasní faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe, aby ste si vybrali pre vás tú najlepšiu možnosť vhodnú pre Váš kočík.

Publikované: piatok, 05.01.2018

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Zvoliť si správnu veľkosť v tehotenstve nie je veda

Zvyčajne okolo 5. mesiaca tehotenstva je bruško natoľko veľké, že sa tehotná žena začína obzerať po pohodlnejšom oblečení. Ak ste sa dostali do štádia, kedy vás už bežné oblečenie veľmi tlačí, je čas zameniť ho za niečo pohodlnejšie - oblečenie pre tehotné :) Lenže ako si vybrať tú správnu veľkosť? My vám poradíme.

Publikované: utorok, 17.10.2017

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Plávanie v tehotenstve - prečo ísť do vody s bruškom?

Obdobie tehotenstva patrí k najkrajším obdobiam kojenecká podprsenkav živote ženy. Pokiaľ budúca mamička nemá významné zdravotné ťažkosti, mala by si dopriať pohyb aj počas tehotenstva. 

Cvičenie tehotných vo vode (aquaprenatal) je považované za najvhodnejší pohyb pre ženu počas tohto deväť mesačného obdobia. Priaznivo pôsobí nielen na budúcu mamičku, ale aj na dieťatko. Voda tehuľku nadnáša, šetrí jej kĺby i chrbticu, uvoľňuje panvu a upokojuje aj bábätko. Okrem iného má aj blahodárne účinky na psychiku. A čo všetko takéto cvičenie obnáša? 

Publikované: streda, 24.08.2016

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Päť typov tehotenských šiat, ktoré vás zachránia na spoločenských akciách

Rôznym špeciálnym príležitostiam sa nemusíte vyhýbať len preto, že ste teraz tehotná. Pravdepodobne ste už prispôsobili svoj šatník vášmu druhému stavu, aby ste podčiarkli vykúkajúce rastúce bruško. Ak však máte v najbližšom období pozvánky na rôzne akcie, je to skvelá príležitosť, ako bez námahy na takýchto udalostiach zažiariť. Tu je niekoľko inšpirácií na tehotenské šaty na špeciálnu príležitosť, či už pracovnú akciu, oslavu pre budúcu mamičku, koktejl párty, svadbu alebo gala.

Publikované: piatok, 16.10.2015

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Ako myslieť pozitívne aj počas tehotenstva?

Tehotenstvo je obdobie, v ktorom si s nami zvýšená hladina hormónov robí, čo chce, a naše emócie sa môžu zmeniť na dosť nepredvídateľné. Niektoré ženy zistia, že sa v tehotenstve cítia veľmi pokojné a spokojne, zatiaľ čo iné úvádzajú, že sa z nich stali náladové a nevrlé bytosti.

Prečítajte si nižšie niekoľko tipov na udržanie pozitívnej nálady aj počas tehotenstva.

 

 

Publikované: streda, 03.09.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4