Blog

Tehotenské nohavice? Áno, prosím!

tehotenské rifleAk patríte ku ženám, ktoré žijú vo svojich rifliach, nemusíte sa ich vzdávať počas materstva. Kvalitné tehotenské nohavice sú neoceniteľným kúskom šatníka každej tehuľky. Musia byť pohodlné, netlačiť, moderné a mali by sa hodiť ku všetkému. Hlavne v období, kedy je naša garderóba dosť limitovaná.

Ako si teda vybrať tehotenské nohavice? Môžete sa rozhodnúť, napríklad, podľa materiálu.

 

 

 

 

 

Publikované: streda, 21.08.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Kojenecké podprsenky - budem ich potrebovať?

kojenecká podprsenkaAk sa pýtate, či budete potrebovať počas tehotenstva novú podprsenku, dovolíme si tvrdiť, že áno. Tak, ako sa začína meniť celé vaše telo, aj vaše prsia budú rásť, a taktiež budú citlivejšie ako inokedy. Čakajú vás hormonálne výkyvy, prírastok na váhe, rozpínanie hrudníka v dôsledku rastu plodu a neskôr v tehotenstve aj rast mliečnych žliaz, ktoré pilne pracujú na produkcii mliečka pre vaše bábätko.

Môže byť lákavé využiť vaše bežné podprsenky (veď koľko ušetrím, nie?), ale pravdepodobne je najlepšie investovať do páru nových a pohodlných. Majte na pamäti, že prsia v tehotenstve sú ťažšie, pretože mliečna žľaza aj vďaka produkcii mlieka (laktácie) zväčšuje a zvyšuje svoju hmotnosť - a to zo 150g niekedy až na 900g. Tak to si vaše prsia naozaj zaslúžia nejakú tú hýčkavú podporu.

Publikované: pondelok, 05.08.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Krásna 9 mesiacov

Len čo ste zistili tú radostnú novinku, že čakáte bábätko, začali ste o dušu prehľadávať internet a nakupovať vecičky do "výbavy". Ale, ako ste sa vy sama začali meniť s rastúcim bruškom, pozornosť sa upriamila na vás. Čo si obliecť? Kde to kúpiť? Existuje vôbec niečo také ako móda pre tehotné?

Publikované: utorok, 23.07.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

7 dôvodov, prečo nakupovať v BabyBelly

Babybelly je exkluzívny internetový obchod s produktami od starostlivo vybraných tehotenských značiek z celého sveta. Máme zmysel pre módu, milujeme tehotenstvo a poznáme kvalitu, ktorú si hlavne počas tohto obdobia zaslúžite. Tovar pre vás vyberáme podľa našich bohatých skúseností s tehotenskou a dizajnérskou módou v zahraničí..

Publikované: utorok, 23.07.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Čo si obliecť na tehotenské fotenie

Tehotenské fotenie má neopakovateľnú atmosféru, pretože je to niečo ako „grand finále“ pred narodením vášho vytúženého dieťatka. Ak vás teda v blízkej budúcnosti čaká takéto fotenie, možno ste už premýšľali, čo si na túto príležitosť obliecť. Skúste sa inšpirovať týmito troma jednoduchými pravidlami.

 

Publikované: štvrtok, 18.07.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4