Blog

Cestovanie v tehotenstve – kedy a ako cestovať

Tehotenstvo nie je žiadnym dôvodom, prečo sedieť doma. Hlavne počas leta nás cestovanie a dovolenka láka viac a viac. Pokiaľ lekár neurčí vaše tehotenstvo ako rizikové, je cestovanie pre vás i dieťatko všeobecne bezpečné. Avšak pred každým cestovaním počas tehotenstva je vhodné poradiť sa so svojím lekárom a do batožiny pribaliť lekársku dokumentáciu.

Publikované: pondelok, 28.07.2014

ČÍTAJTE VIAC

(1) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Päť trendy kúskov pre tehotné na leto 2014!

cierne tehotenske saty Mať dostatok oblečenia v tehotenskom šatníku je výzvou pre hociktoré ročné obdobie. Tento fakt ide ruka v ruke s otepľujúcim sa počasím. Tehotenstvo v lete neznamená, že sa musíte cítiť mizerne a neustále teplo. Predtým, ako udrú horúčavy, budete mať čas vyzbrojiť sa takým oblečením, ktoré vám pomôže poľahky zvládnuť vysoké teploty.

 Týchto TOP päť kúskov vám dodá na leto 2014 pocit trendovosti a pohody:

 

Publikované: piatok, 09.05.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Ako sa starať o podprsenky na kojenie

Odborníci hovoria, že k tomu, aby sme predĺžili životnosť našich kojenecká podprsenkapodprseniek, je potrebné prať ich výhradne ručne. No povedzte, kto má na to čas? Taká čerstvá mamička s bábätkom má pravdepodobne iné priority než močiť ruky v lavóre. A to je dôvod, prečo všetky podprsenky v našom obchode môžete prať v práčke a to až pri 40 stupňoch.

Existuje však niekoľko ďalších vecí, ktoré môžete pre vaše podprsenky urobiť, aby vyzerali dlho ako nové.

 

 

 

Publikované: streda, 22.01.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Tehotenské nohavice? Áno, prosím!

tehotenské rifleAk patríte ku ženám, ktoré žijú vo svojich rifliach, nemusíte sa ich vzdávať počas materstva. Kvalitné tehotenské nohavice sú neoceniteľným kúskom šatníka každej tehuľky. Musia byť pohodlné, netlačiť, moderné a mali by sa hodiť ku všetkému. Hlavne v období, kedy je naša garderóba dosť limitovaná.

Ako si teda vybrať tehotenské nohavice? Môžete sa rozhodnúť, napríklad, podľa materiálu.

 

 

 

 

 

Publikované: streda, 21.08.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Kojenecké podprsenky - budem ich potrebovať?

kojenecká podprsenkaAk sa pýtate, či budete potrebovať počas tehotenstva novú podprsenku, dovolíme si tvrdiť, že áno. Tak, ako sa začína meniť celé vaše telo, aj vaše prsia budú rásť, a taktiež budú citlivejšie ako inokedy. Čakajú vás hormonálne výkyvy, prírastok na váhe, rozpínanie hrudníka v dôsledku rastu plodu a neskôr v tehotenstve aj rast mliečnych žliaz, ktoré pilne pracujú na produkcii mliečka pre vaše bábätko.

Môže byť lákavé využiť vaše bežné podprsenky (veď koľko ušetrím, nie?), ale pravdepodobne je najlepšie investovať do páru nových a pohodlných. Majte na pamäti, že prsia v tehotenstve sú ťažšie, pretože mliečna žľaza aj vďaka produkcii mlieka (laktácie) zväčšuje a zvyšuje svoju hmotnosť - a to zo 150g niekedy až na 900g. Tak to si vaše prsia naozaj zaslúžia nejakú tú hýčkavú podporu.

Publikované: pondelok, 05.08.2013

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4