Blog

Päť typov tehotenských šiat, ktoré vás zachránia na spoločenských akciách

Rôznym špeciálnym príležitostiam sa nemusíte vyhýbať len preto, že ste teraz tehotná. Pravdepodobne ste už prispôsobili svoj šatník vášmu druhému stavu, aby ste podčiarkli vykúkajúce rastúce bruško. Ak však máte v najbližšom období pozvánky na rôzne akcie, je to skvelá príležitosť, ako bez námahy na takýchto udalostiach zažiariť. Tu je niekoľko inšpirácií na tehotenské šaty na špeciálnu príležitosť, či už pracovnú akciu, oslavu pre budúcu mamičku, koktejl párty, svadbu alebo gala.

Publikované: piatok, 16.10.2015

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Ako myslieť pozitívne aj počas tehotenstva?

Tehotenstvo je obdobie, v ktorom si s nami zvýšená hladina hormónov robí, čo chce, a naše emócie sa môžu zmeniť na dosť nepredvídateľné. Niektoré ženy zistia, že sa v tehotenstve cítia veľmi pokojné a spokojne, zatiaľ čo iné úvádzajú, že sa z nich stali náladové a nevrlé bytosti.

Prečítajte si nižšie niekoľko tipov na udržanie pozitívnej nálady aj počas tehotenstva.

 

 

Publikované: streda, 03.09.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Cestovanie v tehotenstve – kedy a ako cestovať

Tehotenstvo nie je žiadnym dôvodom, prečo sedieť doma. Hlavne počas leta nás cestovanie a dovolenka láka viac a viac. Pokiaľ lekár neurčí vaše tehotenstvo ako rizikové, je cestovanie pre vás i dieťatko všeobecne bezpečné. Avšak pred každým cestovaním počas tehotenstva je vhodné poradiť sa so svojím lekárom a do batožiny pribaliť lekársku dokumentáciu.

Publikované: pondelok, 28.07.2014

ČÍTAJTE VIAC

(1) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Päť trendy kúskov pre tehotné na leto 2014!

cierne tehotenske saty Mať dostatok oblečenia v tehotenskom šatníku je výzvou pre hociktoré ročné obdobie. Tento fakt ide ruka v ruke s otepľujúcim sa počasím. Tehotenstvo v lete neznamená, že sa musíte cítiť mizerne a neustále teplo. Predtým, ako udrú horúčavy, budete mať čas vyzbrojiť sa takým oblečením, ktoré vám pomôže poľahky zvládnuť vysoké teploty.

 Týchto TOP päť kúskov vám dodá na leto 2014 pocit trendovosti a pohody:

 

Publikované: piatok, 09.05.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

Ako sa starať o podprsenky na kojenie

Odborníci hovoria, že k tomu, aby sme predĺžili životnosť našich kojenecká podprsenkapodprseniek, je potrebné prať ich výhradne ručne. No povedzte, kto má na to čas? Taká čerstvá mamička s bábätkom má pravdepodobne iné priority než močiť ruky v lavóre. A to je dôvod, prečo všetky podprsenky v našom obchode môžete prať v práčke a to až pri 40 stupňoch.

Existuje však niekoľko ďalších vecí, ktoré môžete pre vaše podprsenky urobiť, aby vyzerali dlho ako nové.

 

 

 

Publikované: streda, 22.01.2014

ČÍTAJTE VIAC

(0) KOMENTUJTE A ZDIELAJTE

1 2 3 4