Batoh na kočík čierny Luna Black scuba
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Batoh na kočík čierny Luna Black scuba Babymel - Batoh na kočík čierny Luna Black scuba

Batoh na kočík čierny Luna Black scuba

Babymel

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:
CENA:

89,00 €



Nový trendový batoh na kočík Luna od firmy Babymel je vyrobený z materiálov odolných proti vode a napriek tomu je veľmi ľahký. Tento elegantný batoh má množstvo vreciek.
Vlastnosti: 
Vonkajšie vrecká - 1 predné vrecko na kovový zips kvôli bezpečnosti a rýchlemu prístupu zároveň
- 2 bočné vrecká na tekutiny alebo drobnosti
- vnútorné vrecká, 1 bezpečnostný na zips,
- prebaľovacia podložka a termo obal na fľašku
 
Starostlivosť o batoh na kočík a jeho príslušenstvo je naozaj jednoduché. Prebaľovaciu podložku môžete prať v práčke. Polstrované ramenné popruhy sú vybavené úchytmi, ktorými ľahko no na pevno pripevníte batoh o kočík. Prebaľovací batoh Luna je nádherný elegantný pomocník, ktorého služby využijete na dlhých cestách, pri aktívnom odpočinku, či na prechádzkach a pri každodenných povinnostiach.
 
Rozmery: 37 x 34 x 16 cm 
Hmotnost: 0.500 kg
 
Doručenie 5 - 7 pracovných dní

 

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.