Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné Tiffany Rose - Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné

Eden blush spoločenské dlhé šaty pre tehotné

Tiffany Rose

VEĽKOSŤ:S/MM/LL/XLXL/XXL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vyberte veľkosť!
CENA:

340,00 €Dlhé spoločenské šaty pre tehotné Eden sú excelentnou voľbou pre mamičku, ktorej patrí miesto medzi družičkami na svadbe, prípadne sa chystá na formálnu spoločenskú akciu.

Jemne nariasený prekrížený výstrih na prednej aj zadnej strane zapôsobí na prítomných náležitým vkusom. Čipka vo farbe jemnej ružovej sa hodí na množstvo príležitostí. Saténová stuha (bez kamienkov) vo farbe vintage ako doplnok k šatám je súčasťou. V prípade, že si želáte váš vzhľad ešte viac skrášliť, na výber je kamienková stuha Aurelia (na modelke), ktorú je možné zakúpiť samostatne.

Zloženie materiálu:
Kvetinová čipka: 83% Nylon, 17% umelý hodváb
Podšívka: 95% acetát, 5% elastan
 

Dĺžka šiat od obvodu pod prsiami: 118 cm

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte TU.

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.