Katie krátke svadobné šaty pre tehotné
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Katie krátke svadobné šaty pre tehotné s čipkou smotanové - Katie krátke svadobné šaty pre tehotné Katie krátke svadobné šaty pre tehotné s čipkou smotanové - Katie krátke svadobné šaty pre tehotné Katie krátke svadobné šaty pre tehotné s čipkou smotanové - Katie krátke svadobné šaty pre tehotné Katie krátke svadobné šaty pre tehotné s čipkou smotanové - Katie krátke svadobné šaty pre tehotné Katie krátke svadobné šaty pre tehotné s čipkou smotanové - Katie krátke svadobné šaty pre tehotné

Katie krátke svadobné šaty pre tehotné

s čipkou smotanové

VEĽKOSŤ:S/MM/LL/XLXL/XXLXXL/XXXL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vyberte veľkosť!
CENA:

225,00 €Svadobné krátke šaty pre tehuľky Katie siahajú akurát po kolená a s vkusným klasickým okrúhlym výstrihom aj trojštvrťovým rukávom pôsobia veľmi elegantne. 

Krásne navrhnutá elastická kvetinová čipka má špeciálne ukončený čipkovaný lem na spodku sukne aj na rukávoch, čím prepožičiava nádych luxusu klasickému svadobnému strihu. Svadobné tehotenské šaty sú rafinované mimoriadne domyslenými detailami, pričom stále zabezpečujú pohodlie. Vnútorná podšívka z prémiového džerzeju nedovolí presvitať spodnej bielizni, a saténová stuha pod prsiami vkusne definuje vaše rastúce krivky. 
 
Farba: smotanová
Materiál: čipka 94% Nylon, 6% Spandex
podšívka: 95% Viskóza, 5% Elastan
Dĺžka od obvodu pod prsiami: cca 70 cm
Starostlivosť: možnosť prania v automatickej práčke pri 30° vo vrecku na jemnú bielizeň.

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.