Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum pohodlné elegantné šaty - Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum pohodlné elegantné šaty - Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum pohodlné elegantné šaty - Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum pohodlné elegantné šaty - Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum pohodlné elegantné šaty - Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum

Šaty pre tehotné Icy Moon Happymum

pohodlné elegantné šaty

VEĽKOSŤ:L     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

64,95 €Tieto tehotenské šaty sú ideálne na elegantnú príležitosť, napríklad na krst, svadbu či slávnostný obed. Jemný ženský vzor na tmavo modrej látke a zároveň dievčenský strih sa decentne dopĺňajú. Nenápadné nariasenie pod poprsím zaistí dostatok miesta pre zväčšujúce sa bruško. Krátke rukávy, opasok zdobený mašľou tvorí súhru s kovovým zips na chrbáte. Materiál je nekrčivý a vzdušný, čo ocení mnoho aktívnych mamičiek.

Tehotenské šaty sú vhodné aj pre dojčiace mamičky. Na úrovni poprsia sa nachádza zips, ktorý jednoducho potiahnete smerom nadol a svoje bábätko nadojčíte.
 
Materiál: bavlna 70%, polyamid 26%, elastan 4%

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.