Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue kontrastná čipka so saténom - Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue kontrastná čipka so saténom - Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue kontrastná čipka so saténom - Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue kontrastná čipka so saténom - Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue kontrastná čipka so saténom - Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue

Rosa krátke spoločenské šaty pre tehotné Infinity Blue

kontrastná čipka so saténom

VEĽKOSŤ:XL/XXLXXL/XXXL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vyberte veľkosť!
CENA:

215,00 €Rosa čipkované tehotenské šaty sú ideálne na vašu plánovanú spoločenskú udalosť. Krásna nebeská čipka prekrýva do tmavomodra zafarbenú džerzej látku s nádychom lesku, aby kontrastovala tmavomodrej sukňovej časti. 

Čipka na rukávoch decentne pokrýva ramená, zvýrazňujúc hlboký výstrih. V šatách Rosa nevynikne len váš dekolt, ale aj chrbát. Vďaka hlbšie prekríženému strihu pôsobia šaty zozadu maximálne zoštíhľujúco. 

Sukňová časť má po celej dĺžke podšívku, aby ste sa cítili pohodlne a sebavedomo. Doplňte váš outfit jemnou saténovou mašľou v svetlohnedej farbe dodávanou k šatám, polovysokými opätkami a minimalistickou kabelkou, aby ste nechali vyniknúť každý váš kúsok oblečenia.

Kompozícia materiálu
Hruď: Čipka - 100% Nylon
Podšívka: 92% Mikromodal, 8% Elastan, 
Sukňa: 95% Viskóza, 5% Elastan
Stuha: 100% Acetát (fabrikovaný satén)

DORUČENIE ŠIAT NA OBJEDNÁVKU 7 AŽ 10 DNÍ
14 DŇOVÁ LEHOTA NA VRÁTENIE TOVARU

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte TU.

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.