Eden večerné šaty pre tehotné
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Eden večerné šaty pre tehotné plesové - Eden večerné šaty pre tehotné Eden večerné šaty pre tehotné plesové - Eden večerné šaty pre tehotné Eden večerné šaty pre tehotné plesové - Eden večerné šaty pre tehotné Eden večerné šaty pre tehotné plesové - Eden večerné šaty pre tehotné Eden večerné šaty pre tehotné plesové - Eden večerné šaty pre tehotné

Eden večerné šaty pre tehotné

plesové

VEĽKOSŤ:M/L     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

340,00 €Najpredávanejšie dlhé tehotenské šaty Eden v polnočnej modrej farbe pristanú rôznym typom farby vlasov a pleti. Táto verzia šiat bola dokonca videná na princeznej Madelaine na charitatívnom večierku švédskej kráľovskej rodiny. 

Prepracovaná kvetinová čipka je dostatočne strečová, aby zaistila komfort, ktorý tehotná žena vyžaduje. Čipka sa jemne trbliece, akurát na vytvorenie dramatického večerného vzhľadu. Sukňová časť sa skladá z viskózovej podšívky, acetátovej strednej vrstvy a vrstvy čipky, čím sukňa pôsobí nadýchane a ladne, ako sa budete pohybovať. K šatám je dodávaná zdarma saténová stuha vo farbe polnočnej modrej, doplnok na zvýraznenie a oddelenie dekoltu od zvyšku šiat. 

Tip: Zvýraznite celý vzhľad dymovým líčením, Swarovského náušnicami (diamantmi) a rozpustenými vlasmi. 

Zloženie materiálu:
Čipka: 83% Nylon, 7% hodváb
Podšívka: 95% acetát, 5% elastan
 

Dĺžka šiat od obvodu pod prsiami: 122 cm

K odoslaniu ihneď - M/L

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte TU.

Celkom: 2Hodnotenia kupujúcich

Lenka K.

Kársne sedia, dobrý strih, celé šaty čipka, ktorá skryje menej pekné detaily postavy :) Veľmi odporúčam, naživo rovnako krásne a padnú akekoľvek postave :)

Ildikó

Krásne a veľmi pohodlné šaty, odporúčam !