Eliza svadobné tehotenské šaty
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Eliza svadobné tehotenské šaty čipkované  - Eliza svadobné tehotenské šaty Eliza svadobné tehotenské šaty čipkované  - Eliza svadobné tehotenské šaty Eliza svadobné tehotenské šaty čipkované  - Eliza svadobné tehotenské šaty Eliza svadobné tehotenské šaty čipkované  - Eliza svadobné tehotenské šaty Eliza svadobné tehotenské šaty čipkované  - Eliza svadobné tehotenské šaty

Eliza svadobné tehotenské šaty

čipkované

VEĽKOSŤ:L/XL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

335,00 €   267,00 €Svadobné šaty Eliza sú ako stvorené pre svadbu na vidieku, či v kostole.

Tvarovaný živôtik s okrúhlym výstrihom a decentne naznačené rukávy dopĺňajú klasický empírový strih. Sukňa šiat kaskádovito padá k zemi, čím vytvára pôvabný ladný pohyb. 
Elastická čipka pokrýva vysokokvalitnú viskózu, a tak vytvára šaty, ktoré obkresľujú utešené krivky tehotenskej postavy. Šaty nádherne vyniknú na svadobných fotografiách, v štúdiu aj v exteriéri. K šatám je dodávaná zdarma saténová stuha v rovnakej farbe.
 
Vypredané :(
 
Materiál:  
Čipka: 70% Nylon, 30% Viskóza
Podšívka: 95% Viskóza, 5% Elastan
Dĺžka od obvodu pod prsiami: 122cm

Celkom: 2Hodnotenia kupujúcich

Jana P.

Ochota, kvalita, rýchlosť - vrelo odporúčam tento obchod, s prístupom predávajúcej aj so šatami som bola veľmi spokojná.

Beata K.

Šaty sú pekné ako na obrázku, veľkosť mi sedela podľa opísaných mier, zásielka prišla načas, spoločnosť mi odpovedala aj na moje otázky pred objednaním, som veľmi spokojná S nákupom