Tehotenský kabát Double zipper navy
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Tehotenský kabát Double zipper navy praktický kabát na zimu - Tehotenský kabát Double zipper navy Tehotenský kabát Double zipper navy praktický kabát na zimu - Tehotenský kabát Double zipper navy Tehotenský kabát Double zipper navy praktický kabát na zimu - Tehotenský kabát Double zipper navy Tehotenský kabát Double zipper navy praktický kabát na zimu - Tehotenský kabát Double zipper navy

Skombinujte s:


Teplákové šaty pre tehotné

Teplákové šaty pre tehotné

Pina graphit dress Happy Mum

46,10 €

Love2wait leggings black

Love2wait leggings black

bezšvové tehotenské legíny

19,95 €

Tehotenský kabát Double zipper navy

praktický kabát na zimu

VEĽKOSŤ:M/38     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

129,00 €Moderný kabát pre tehotné v elegantnej tmavej modrej farbe. Je to viacúčelový kabát na zimu nielen počas tehotenstva, ale aj po ňom. Bunda pekne obopne rastúce bruško a siaha až pod zadok. Stredná časť sa dá odopnúť a po tehotenstve nosiť ako bežný kabát. Výborným doplnkom je kapucňa.
 

Materiál: 64% polyester, 34% viskóza, 2% elastan

Celkom: 2Hodnotenia kupujúcich

Miroslava M.

Kabát je pekný, ale nie je až taký teplý/zimný ako som očakávala. Je však dostatočne veľký na to, aby som si mohla obliecť aj hrubý sveter, a v prípade mrazivého počasia aj termoprádlo, lebo to bude určite nevyhnutné. Inak som s kabátom spokojná a v podstate som dostala presne to, čo som očakávala.

Michaela V.

Kabát je velmi pekný,veľkosť M sedí. Je vyrobený z prijermného materiálu. Farba ma milo prekvapila. Čakala som tmavší odtieň modrej, kabát je skor petrolejovej farby. Spokojnosť :-)