Illusion violine
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Illusion violine tehotenská podprsenka na kojenie - Illusion violine Illusion violine tehotenská podprsenka na kojenie - Illusion violine Illusion violine tehotenská podprsenka na kojenie - Illusion violine Illusion violine tehotenská podprsenka na kojenie - Illusion violine Illusion violine tehotenská podprsenka na kojenie - Illusion violine

Illusion violine

tehotenská podprsenka na kojenie

VEĽKOSŤ:XL     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:
CENA:

34,95 €   25,50 €Bezšvová kojenecká podprsenka Illusion je dôkazom toho, že aj počas obdobia dojčenia ostanete stále ženská a príťažlivá. Podprsenka je vhodná na nosenie už počas tehotenstva, predovšetkým v poslednom štádiu tehotenstva a prvé dni v pôrodnici. Neobyčajný vzhľad je doplnený krásnym detailom mašličiek. Jemný materiál poskytne vašej pokožke oporu, ktorú potrebuje. Kvalita produktu je vynikajúca, veď nie je divu, keď pochádza z dielne známej francúzkej značky Cache Coeur.

Sprievodca veľkosťami:

XL = 90D až 95E

Materiál: 91% Polyamid, 7% Elastan, 2%

Celkom: 2Hodnotenia kupujúcich

Ladislav S.

Tieto violet podprsenky mam uz dve. Je to naozaj kvalitna, prakticka, pohodlna podprsenka z uzasneho materialu. Ja na nu nedam dopustit. Ked ich znicim, objednam si dalsie. Uz mam tri kusy, vyborne sami v nich v noci dojci, aj spi.

Viera S.

Vynikajuca podprsenka, dalsie dve si doobjednavam. Maximalna spokojnost, sice draha, ale kvalitna.