Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Babymel - Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Babymel - Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Babymel - Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá Babymel - Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá

Prebaľovacia taška Satchel Jumbo dot modrá

Babymel

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

55,00 €Satchel prebaľovacia taška je štýlová, moderná taška cez rameno a zachováva si popredné miesto v obľúbenosti mamičiek aj vďaka svojej funkcionalite. Je to tá správna veľkosť na uloženie všetkých potrebných vecí k prebaľovaniu dieťatka. Zabudované izotermické vrecko na fľašu, podložka na prebaľovanie a niekoľko priečinkov vovnútri na bezproblémové zorganizovanie drobností je pre Satchel samozrejmosťou. 

Rozmery: V 40cm Š 47cm H 15cm

Celkom: 5Hodnotenia kupujúcich

miska c.

taska je krasna a prakticka,som spokojna.

Zuzana R.

Taška je nádherná! Páči sa mi, že má priestor pre veci pre bejbino a aj priestor len pre mňa (ktorý je rýchlo dostupný). Povrchový materiál je nepremokavý a vyzerá veľmi pekne. Taška je stredne veľká, takže som spokojná. Vyzerá štýlovo, moderne a kvalitne. Odporúčam!

Janka

Taška je nádherná a veľmi praktická.Je to už moja štvrtá taška a konečne som našla tú naj!

Lucia L.

Taska je kraaasna,uplne splnila ocakavania.Dakujem

Petra S.

Vrele vsetkym maminkam odporucam ;-) skvela prebalovacia taska, velmi pekne Vam dakujem Babybelly :-)