Blooming Gorgeous Plameniaci
Prejdi a priblíž
Klikni a otvor celé
Blooming Gorgeous Plameniaci priestranná prebaľovacia taška potlačená plameniakmi - Blooming Gorgeous Plameniaci Blooming Gorgeous Plameniaci priestranná prebaľovacia taška potlačená plameniakmi - Blooming Gorgeous Plameniaci Blooming Gorgeous Plameniaci priestranná prebaľovacia taška potlačená plameniakmi - Blooming Gorgeous Plameniaci

Blooming Gorgeous Plameniaci

priestranná prebaľovacia taška potlačená plameniakmi

VEĽKOSŤ:One Size     Sprievodca veľkosťami
FARBA:
MNOŽSTVO:Vypredané!
CENA:

99,00 €Inšpirovaná Vintage štýlom, taška Blooming Gorgeous Plameniaci sa pýši krásnou narcisovou nášivkou na vonkajšiom prednom vrecku. Kabelka je potlačená ružovými plameniakmi a predstavuje všetko, čo v prebaľovacej taške chcete mať. Je o niečo širšia, ako poniektoré z ďalších modelov značky Pink Lining, a preto ponúka väčší priestor pre všetky bábätkovské potreby. Na vonkajšej strane tašky je veľké plátené vrecko s nápisom "Blooming Gorgeous" (kvitnúco krásna) a dve bočné vrecká vo farbe látky. Taška je dodávaná s nastaviteľným dostatočne dlhým popruhom cez rameno, aby ste kabelku pripevnili na hociktorú rukoväť kočika.

Vnútrajšok: 2x izoltermické držiaky na fľašu, 2x vrecká na plienku, priečinok na pero, kľúčenku, zrkadielko, ktoré môžete odpojiť, vrecko na mobil, malé vrecko na zips, polstrovaná prebaľovacia podložka a taštička so zipsom.

Hodnotenia kupujúcich

Produkt zatiaľ nebol hodnotený.